Pikavippi 50e

Found 3 lenders

Compare
Max amount Min amount Max term
€ 2100
Hae lainaa
€ 10 -
€ 2250
Hae lainaa
€ 20 7-60 day
€ 10000
Hae lainaa
€ 1000 24-60 month

Pikavippi 50 -vertailu
Kaisa Järvenpää

Vertailustamme löydät Suomen parhaiden viidenkymmenen euron pikavippien hintatiedot. Pienien pikavippien myöntäminen vaikeutui 2013 voimaantulleen lakimuutoksen myötä joten valikoimaa ei ole yhtä paljon kuin ennen. Korot ovat kuitenkin laskeneet ja uusi asiakas saa viisikymppisen lainattua jopa täysin ilman kuluja tai korkoja. Pikavippi 50 euroa on kätevä laina kun tarvitset pienen summan ylimääräistä äkillisiin ja yllättäviin menoihin. Lainoja hakeaksesi et tarvitse vakuuksia ja takaajia. Ikärajat näet vertailusta.

Pikavippi 50 euroa
Elmer Kanerva

Pikavippiyhtiö-sarakkeelta pääset vippipaikan esittelysivustolle, josta näet tarkemman esittelyn vipistä. Nuolista painamalla pystyt muuttamaan järjestystä esimerkiksi maksuajan tai kokonaismaksun mukaan. Oletuksena vipit on järjestetty nimen mukaan.

Mistä halvin pikavippi? Vertaile ja löydä halvin vippi
Olivia Lipponen

Halvinvippi.orgissa mukana olevat vippipaikat löydät allaolevasta taulukosta. Voit järjestellä taulukon haluamallasi tavalla klikkaamalla otsikoita.

LainantarjoajaMin. laina (€)Max. laina (€)Max. laina uudet asiakkaatIkä vähintäänHae lainaa

Aasa2000100001000020

Ainalaina502000200021

Bluefinance100200030018

Credento10005000500022

Credit24503000300019

Creditstar502000200018

Ege100280030020

Euro241002000200021

Euroloan50100001000020

Everyday202000200021

Ferratum502000200020

Fleksiluotto1002100210020

Halino1003000300022

Laina.fi502500250020

Lainasto10040040018

Lainatori20004000400020

Lendo500500005000018

Limiitti.fi10003000200020

LuottoRaha1002000200020

Nopsalaina2000200002000022

Nordcredit1003000300018

OK Money3002100210020

Omalaina100500005000018

Ostosraha4005000500021

Rahapalvelu504000400019

Reissuvippi10040040018

Risicum505000500020

Saldo.com1002000200018

Suomilimiitti1002000200021

Vippi.fi1002000200022

Vivus10201040020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*